čtvrtek 12. listopadu 2015

Držkovský cross, 2. ročník

7. 8. 11. 2015, Držková
http://www.drzkovsky-cross.estranky.cz/

Na Držkovském crossu jsem byla coby fotograf už loni (galerie zde), a protože se mi akce líbila, ráda jsem přijala pozvání i letos.

 Sobota - závod
Sobotní počasí přálo spíš psům, než fotografům, na trať nemělo příliš smysl chodit, takže jsem (jako loni) zůtala fotit u startu. Světelné podmínky sice nebyly z nejlepších, ale aspoň byly stabilní. Plánované focení dojezdů jsem díky dešti vzdala.
 Neděle - závod
 Nedělní ráno zůstalo zahalené v husté mlze, ale já jsem přesto optimisticky vyrazila do terénu. Vybrala jsem si místo, kterým závodníci museli projet dvakrát, takže příležitostí k focení byla spousta. Dokonce i počasí vypadalo líp, než včera. I když to se nakonec ukázalo být největším oříškem. Přímé, ostré světlo se střídalo s měkkým, mlhou tlumeným, občas se zatáhlo zcela. Díky tomu nebylo focení úplně snadné, ale o to víc, jsem si ho užila.


Neděle - krajina Držkovského crossu


Vyhlášení výsledků
Vyhlášení příliš často nefotím, není to pro mě zrovna zajímavé téma. Ale i tuto část akce bylo třeba zaznamenat. Tak tedy, poslední část galerie je tu - předávání cen vážných i nevážných.